Hikayemiz   2015 yılında Kamil Aydoğdu tarafından Erbaa'da kurulan Eratay İnşaat Ağaçlandırma, kuruluşundan bu yana aynı özveri ve sorumluluk bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ağaçlandırma hizmetleri ülkemizde önemli bir yere sahiptir ve bizlerde bu sorumluluk bilinci ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Tüm ekibimiz alanında uzman ve her geçen gün kendini geliştirmek için çaba sarf eden profesyonel bir ekiptir. Gerçekleştirmiş olduğumuz ağaçlandırma ve peyzaj projelerinde, herkesin keyif alacağı doğa insan ilişkisinin uyum içinde olmasına ekstra özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz   Yer aldığımız sektörde insanlar ve doğa için en iyisini yapmaya çalışmak ve en eşsiz projelere imza atmak. Bünyemizde görev alan mühendislerimiz ve teknikerlerimiz ile bu alanda eşsiz çalışmalar yapmak bizler için hiç zor olmuyor. Doğaya vermiş olduğumuz değer neticesinde, onu koruma için insan üstü bir çaba sarf ediyoruz. Sürekli araştırma ve kendini geliştirme amacı güderek yaptığımız işi her geçen gün çok daha profesyonel bir hale getirmek.

Yaptığımız işte saygın ve tercih edilen bir firma olmak için sorumluluk almak ve almış olduğumuz tüm sorumlulukları yerine getirmek. Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize devamlı ve aynı kalitede hizmet sunmak ve bunu nesiller boyu sürdürebilmek.

Bizlerden sonra bu sektörde başarılı işlere imza atabilecek olan gençlere bizleri örnek alan herkese doğru bir kılavuz olmak öncelikli amaçlarımızdan biridir. Yaşamak için doğaya ve temiz bir çevreye ihtiyaç duyduğumuzu biliyor ve bunları yeni nesillere aktararak başarılı işlere imza atmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz   Yaşamın sürdürülebilir olması ancak doğanın var olması ile mümkündür. Bizlerde bu bilinçle doğanın sürdürülebilir özelliklerini yok etmeden hatta çok daha sağlam bir şekilde inşa ederek yolumuza devam etmek istiyoruz. Yaşam alanlarında doğanın mükemmel uyumunu yakalayarak estetik ve fonksiyonel alanlar yaratmak en önemli amaçlarımızdan biri olmaktadır. Bizler var olanı güzelleştirmek ve yok etmeden daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz. Firma olarak çalışma prensiplerimizin nesiller boyu sürüp gitmesini istiyoruz. Kendimize edindiğimiz misyon sizlere yaşanabilir ve zevkinize en uygun ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları gerçekleştirebilmektir.